سوالات متداول

با ثبت نام در پنل کاربری می توانید برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید، و با تکمیل رزومه خود کد کاربری اخذ نمایید، و در ادامه ایده خود را را ثبت نماید، اعضا تیم شما نیز باید حساب کاربری ایجاد کنند و کد پژوهشگری اخذ کنند و در هنگام ثبت ایده لازم است کد پژوهشگری اعضاء تیم وارد شود تا داوران بتوانند رزومه اعضا و سوابق آنان را بررسی کنند

منعی جهت ثبت ایده بصورت انفرادی وجود ندارد ولی هیچ ایده‌ای بدون تیم موفق نخواهد شد. اگر تیم ندارید با شرکت در رویدادهای مختلف و شناسایی افراد توانمند اقدام به تیم سازی کنید.

مرکز از ایده های که در حوزه دریا، ساخت تجهیزات، سامانه های دریایی، شناورهای تفریحی، ایده های مخابرات دریایی و ربات های دریایی، پهپاد دریایی، ایده های توسعه سواحل و جزایر

خیر

پزوهشگران با باز کردن حساب کاربری و پاسخگویی به سوالات رزومه و لینک رزومه خود، می توانند کد پژوهشگری خود را دریافت کنند.

لازمه ثبت اعضای تیم در سایت اینست که قبل از آن کلیه اعضا، کد پژوهشگری خود را دریافت نموده باشند.

خیر؛ یک نفر از اعضای تیم با ثبت ایده می تواند کد ایده دریافت نماید. همچنین در ادامه با ویرایش ایده می تواند ایده خود را تکمیل کند یا مشخصات اعضای تیم را می‌تواند تغییر داد.

کلیه ارگان های دریایی می توانند نیازهای فناورانه خود را برای مرکز نوآوری باز دریایی ارسال کنند، نیازهای آنان برای نخبگان، متخصصان و فناوران کشور ارسال خواهد شد و در نهایت با اعلام آمادگی هسته‌های فناور، جهت اکتساب هرکدام از فناوری‌های اعلامی، تیم‌هایی تشکیل خواهد شد.

بله اگر فرم‌های ثبت ایده شما مبتنی بر استانداردهای مورد قبول مرکز باشد، ایده شما توسط داوران این مرکز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در صورت تایید از شما جهت انجام مصاحبه حضور دعوت به عمل خواهد آمد.

در صورتی که درخواست تائید و یا رد شود، به شما ظرف مدت ۱۵ روز اطلاع داده خواهد شد.