فراخوان رویداد دریای هوشمند، منتشر شد

مرکز نوآوری باز دریایی با همکاری تعدادی از سازمان ها و ارگان های دریایی و با حمایت اکوسیستم نوآوری ایران برگزار می کند.
اولین رویداد مسئله محور دریای هوشمند برای به اشتراک گذاری دانش و تجربیات، شناخت تحولات جدید و تبادل ایده‌ در زمینه ی هوشمندسازی و نوآوری در صنایع دریایی برگزار شده و فرصتی مناسب برای فناوران، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان می باشد.
هدف اصلی از برگزاری این رویداد، ارتقاء فناورانه ی صنعت دریایی و دریانوردی ایران از طریق تولید و بهره‌برداری بهینه از فناوری های هوشمندسازی بوده و در سه محور کلان ذیل برگزار می گردد:
۱- کنترل و مانیتورینگ
۲- ناوبری، مخابرات و جنگال
۳- شبیه سازها و سامانه های نرم افزاری
در این رویداد، شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و پژوهشگران فرصت دارند تا آخرین دستاوردها، فناوری‌ها و نوآوری‌های خود را در حوزه هوشمندسازی دریا ارائه نمایند. 
این رویداد، با ایجاد شبکه ی همکاری بین متخصصان و صنعت گران، درصدد تامین نیازهای فناورانه ی صنعت کشتی سازی است. از طرفی با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته از صنایع دریایی، بازاری بکر و پایدار برای شرکت ها و افراد متخصص فراهم کرده تا ظرفیت های فناورانه و صنعتی خود را ارائه و به سوددهی برسند.
قابل ذکر است که این رویداد تحت حمایت طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان بوده و تیم های برتر می توانند عضو بنیاد نخبگان شده و از مزایای آن بهره مند شوند.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  از طریق شماره تماس 02188345414 یا آدرس تارنما‌های معرفی شده که در ذیل قید شده است  در این رویداد ثبت نام نمایند.

www.viracc.ir/smart-ocean-event/

(لینک مشاهده جزئیات نیازهای فناورانه و آیین‌نامه مسابقات)

 

https://evnd.co/cnl0R 

(لینک ثبت‌نام در رویداد)

 

نظرات