فراخوان رویداد دریایی هوشمند، منتشر شد

فراخوان مرکز نوآوری باز دریایی جهت برگزاری اولین رویداد از مجموعه رویدادهای صنعت دریایی نسل چهارم با عنوان "رویداد دریای هوشمند" منتشر شد.

رویداد دریای هوشمند با هدف شناسایی، انتشار و توسعه فناوری‌های مورد نیاز دریایی همراه با جذب نخبگان و با حضور جامعه دریایی کشور، در سال جاری برگزار می‌گردد که تاریخ دقیق و مکان برگزاری آن، متعاقبا اعلام می‌شود. این رویداد نیز با همکاری پارک علم و فناوری استان سمنان و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با محوریت مرکز نوآوری دانشکده مهندسی دریا، برگزار خواهد شد.

رویداد دریای هوشمند، بهعنوان سومین رویداد مرکز، حول 14 محور ذیل، برگزار خواهد شد:

·        پیشرانههای دریایی

·        طراحی و شبیه سازی

·        پایش  و سنسورینگ

·        ناوبری

·        رباتیک پیشرفته

·        مخابرات و جنگال

·        کنترل

·        ساخت و تولید

·        مواد و پوششها

·        تاسیسات و تجهیزات

·        تعمیر و نگهداری

·        SWARM

·        مدیریت انرژی

·        مدیریت بحران

لازم به ذکر است، مرکز نوآوری باز دریایی علاوه بر این رویداد نیز، دو رویداد "شناورهای چندزیست" و "پهپادهای دریایی"   را طی سالهای 1399 و 1400، برگزار نموده است.

برگزارکنندگان رویداد نیز با ایجاد دبیرخانه مشترک جهت برگزاری این رویداد تقاضامحور دریایی از ظرفیت موجود در دانشگاهها، سازمانهای دریایی، موسسات آموزشی و تحقیقاتی، نخبگان، ایدهپردازان و سایر فعالان زیست بوم نوآوری کشور نیز بهره خواهند برد و صاحبان، ناظران، کارکنان صنعت دریا و سایر ذینفعان این صنعت می‌توانند با ارائه نیازهای فناورانه‌ی خود در رویداد دریای هوشمند، این فرصت را برای نخبگان و فناوران دریایی کشور فراهم نمایند تا با ارائه ایده‌های نوآورانه خود، در جهت اکتساب نیازهای فناورانه اقدام گردد.

 

علاقه‌مندان می‌توانند در صورت نیاز برای ارتباط با دبیرخانه فراخوان و حتی پرسش‌های مربوط به ثبت‌نام در رویداد و  با شماره‌ 88345414-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند یا از طریق کانال‌های ارتباطی مرکز در فضای مجازی که در ذیل آمده است، با این مرکز ارتباط برقرار نمایند.

·         Instagram: appsea.ir

·         Twitter: appsea_ir

·         Youtube: appsea

·         LinkedIn: appsea-ir

·         Aparat: appsea.ir

·         Bale: appseair

 

 

 

 

نظرات