فراخوان جذب همکار برای تیم ساحل

پروژه ایجاد شبکه ملی آب با رویکرد توسعه پایدار سواحل
 
   بر اساس سیاست اتخاذ شده استارتاپ،
   اولویت اول: فاز پایلوت شبکه آب کشور 
- اجراء محدود: 13 طرح شهرستان نیک شهر 
-  فعالیت های اصلی عبارتند از: آبخیزداری، شبکه انتقال آب کشاورزی، توسعه فعالیت کشاورزی و دامداری، شبکه مصرف آب آشامیدنی، شبکه باز چرخانی آب فاضلاب خانگی و صنعتی، احداث آب شیرین کن،

   چشم انداز پروژه:
    احداث مناطق مسکونی سبز، راه‌اندازی کسب و کار منطقه ای، احداث کمربند سبز 
 - مطالعات آبخیزداری  در حوزه هیجان شهرستان نیک شهر انجام شده است و در نظر است جوانان تحصیل کرده منطقه نیک شهر و خبرگان استان با رویکرد تکمیل مطالعات منطقه اي و بازدید های میدانی ورود بفرمایند تا مراحل مطالعاتی تکمیل و پروژه وارد فاز اجرایی شود.  
 مسیر راه از ارتفاعات هیچان تا ساحل منطقه بعنوان پایلوت انتخاب شده است . 
   لذا، انتظار می رود علاقمندان به همکاری با پروژه با اولویت افراد بومي منطقه از میان دانشجویان مقاطع مختلف، خبرگان، اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام همکاری در پروژه را داشته باشند. 
   نکته حائز اهمیت اینکه، دانشجویان مذکر کارشناسی ارشد و دکتری مي توانند از مزایای کسر خدمت و امتیازات سربازان نخبه بهره مند شوند.
    در این راه بزرگ، کلیه رشته های تحصیلی می توانند در طرح پایلوت اعلام آمادگی کنند.

- علاقمندان به همکاری با تیم ساحل عنایت بفرمایند در سایت مرکز نوآموزی باز دریایی www.appsea.ir حساب کاربری ایجاد و اعلام آمادگی به همکاری با تیم ساحل شبکه آب کشور بنمایند. 
   ضمناً، به اطلاع پژوهشگرانی که علاقمند و صاحب ایده هستند و قادرند در راستای تامین آب،  کاهش گرد و غبار و محیط زیست منطقه اعلام نظر و همکاری کنند، می رساند که این امکان میسر است تا طرح پیشنهادی خود را در قالب تیم ساحل و البته بنام خودشان ثبت کنند و از امتیازات آتی آن بهره مند شوند. 
   و همینطور، صاحبنظرانی که در منطقه نیک شهر  ایده هایی برای ایجاد کسب و کار جدید دارنند، می‌توانند ایده خود را نیز ثبت کنند. 
   و نکته قابل توجه سرمایه گذاران محترم،
   سرمایه گذارانی که علاقمند هستند در این پروژه سرمایه گذاری کنند میتوانند در سایت مرکز نوآوری باز دریایی ثبت نام کنند. 

   جهت اطلاع همگان به اطلاع می رساند، تیم طراحی شبکه آب کشور  در مرحله تکمیل مطالعاتی و شناسایی محل های عبور مناسب خطوط لوله، نقاط آبخیزداری، محل احداث آب شیرین کن، و اخذ مجوز ها کشور و استانی هستند. 
 
   آنچه مسلم است اینکه، مدیریت مرکزی پروژه مصر است اجرای پروژه شبکه آب کشور در هر محدوده جغرافیایی را با اولویت اول جذب همکار از جوانان و دانشجویان همان منطقه دنبال کند. 

   از آنجاییکه این پروژه برای اولین بار در کشور طراحی و در شُرُف اجرا قرار گرفته است، در فاز پایلوت نیازمند همکاری کلیه رشته های تحصیلی هستیم.

  به امید روزی که هیچ فرد در جهان تشنه نباشد. 

 
آدرس سایت:  Www.appsea.ir 

شماره تماس: 02122548192

نظرات